Вперше в бюджетну декларацію включено розділ «державна політика у справах ветеранів»

Розділ «державна політика у справах ветеранів» вперше включено в бюджетну декларацію, про це заявила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі з представниками громадської спілки «Асоціація ветеранів Житомирщини».

Про це інформує Урядовий портал.

«Сьогоднішні ветерани – активні представники українського суспільства, які щодня розвивають історичну, ідеологічну складову і несуть ці цінності у свої громади. Кожен з них має мати гідний соціальний захист та гідні умови для реабілітації. Нинішнє фінансування цих напрямків є недостатнім. Проте ми розробили 10 пріоритетів і включили в бюджетну декларацію розділ «державна політика у справах ветеранів». Це важливі кроки до покращення державної політики підтримки ветеранів», – зазначила Міністр.

Вона також додала, що добре знає про проблему забезпечення захисників житлом, особливо ветеранів-переселенців.

«Це важлива тема, яку потрібно відкрито обговорювати і спільно шукати шляхи вирішення проблеми. Наразі ми розпочинаємо переговори із великими забудовниками щодо будівництва житла для ветеранів. Багато з них є соціально відповідальними підприємцями, які готові долучатися і допомагати державі», – зазначила Міністр у справах ветеранів.

Під час зустрічі з ветеранами, яка тривала кілька годин міністр відповіла на запитання захисників та обговорили подальшу комунікацію ветеранських спільнот з Міністерством, територіальними органами відомства.

https://armyinform.com.ua/2021/06/vpershe-v-byudzhetnu-deklaracziyu-vklyucheno-rozdil-derzhavna-polityka-u-spravah-veteraniv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *