Я високо ціную участь Німеччини та Нідерландів на зустрічі «Рамштайн-3» — Олексій Резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков під час третього засідання «Рамштайн» зустрівся зі своїми колегами — Федеральним Міністром оборони Німеччини Крістін Ламбрехт та Міністром оборони Королівства Нідерландів Кайсою Оллонгрен.

Про це Олексій Резніков написав у Twitter.

Він зазначив, що цінує участь цих країн на засіданні «Рамштайн-3» та вірить, що подальше співробітництво матиме позитивний результат.

«Я мав робочий сніданок з моїми гарними друзями — Федеральним Міністром оборони Німеччини Крістін Ламбрехт та Міністром оборони Королівства Нідерландів Кайсою Оллонгрен. Я високо ціную участь Німеччини та Нідерландів на зустрічі «Рамштайн». Я бачу реальний прогрес у нашій співпраці і вірю, що незабаром вона принесе свої плоди. Україна отримає все необхідне для перемоги», — написав Міністр оборони України.

Під час зустрічі Олексій Резніков подарував колегам символічну футболку з написом From Ukraine with NLAW від «Авіація Галичини».

https://armyinform.com.ua/2022/06/16/ya-vysoko-czinuyu-uchast-nimechchyny-ta-niderlandiv-na-zustrichi-ramshtajn-3-oleksij-reznikov/