Яку матеріальну допомогу отримають учасники АТО/ООС із Кропивницького до Дня захисників та захисниць України

Матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових проблем отримають захисники України з Кропивницького. Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконавчий комітет міської ради.

Як повідомила директорка департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради Юлія Вовк, матеріальну допомогу до Дня захисників та захисниць України отримають 66 членів сімей загиблих, померлих та зниклих безвісти учасників АТО/ООС — по дві тисячі гривень кожен, на загальну суму 132 тисячі гривень.

— Фінансову підтримку отримають і 115 учасників операції Об’єднаних сил, — розповіла пані Юлія. — Із міського бюджету їм буде виплачено 345 тисяч гривень.

Також було підтримано рішення про надання щомісячної матеріальної допомоги членам сімей  загиблих учасників ООС. Допомога в розмірі однієї тисячі гривень виплачуватиметься щомісячно до грудня поточного року. Іншим  рішенням передбачено надання одноразової грошової допомоги в розмірі 16 тисяч гривень на встановлення пам’ятника загиблому герою. 

https://armyinform.com.ua/2021/09/yaku-materialnu-dopomogu-otrymayut-uchasnyky-ato-oos-iz-kropyvnyczkogo-do-dnya-zahysnykiv-ta-zahysnycz-ukrayiny/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *