Юрій Ігнат прокоментував фото F-16 з українськими розпізнавальними знаками

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Лютого 2024, 10:46

Фото, опубліковане «Голосом Америки»

Речник командування Повітряних Сил ЗС України полковник Юрій Ігнат заявив, що поява фотографія винищувача F-16 з українськими розпізнавальними знаками змусила росіян понервувати.

Про це він сказав в ефірі телемарафону «Єдині новини», повідомляє АрміяInform.

«Ви бачили інтерв’ю нашого «Фантом», який зробив таке цікаве фото з українськими знаками, яке обговорюють справжнє воно чи ні. Ми вже бачимо, що росіяни кажуть, хай трошки понервуються», — сказав Юрій Ігнат.

На запитання ведучого, чи може він підтвердити справжність цього фото, речник відповів: «Я хотів би залишити це на розсуд російських пабліків».

Він також додав, що винищувачі F-16, які вже будуть офіційно передані Україні, будуть українською зброєю і відповідно матимуть нанесені на корпус тризуби, позначки і бортові номери.

Як повідомлося, 9 лютого видання «Голос Америки» опублікувало інтерв’ю з пілотом Повітряних Сил ЗСУ з позивним «Фантом», який розповів про підготовку на винищувачах F-16.

Видання проілюструвало матеріал зображенням літака F-16 з українським ронделем, що викликало ажіотаж в мережі. Під фото був розміщений напис — «Пілот ПС ЗСУ Фантом. Фото публікується у вигляді, наданому пілотом Фантом».

https://armyinform.com.ua/2024/02/11/yurij-ignat-prokomentuvav-foto-f-16-z-ukrayinskymy-rozpiznavalnymy-znakamy/