Юрій Ігнат прокоментував знищення чергового російського Су-34 на Східному напрямку

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Лютого 2024, 9:58

Речник Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат розповів, що українським воїнам вдається збивати російські літаки на доволі таки далеких відстанях.

Відповідний коментар Юрій Ігнат надав у прямому ефірі телемарафону «Єдині новини» вранці 29 лютого 2024 року.

За його словами, на Авдіївського напрямку ворог спрямував чимало засобів ураження, зокрема сотні керованих авіаційних бомб.

«Ворог наростив авіаційну присутність на Східному напрямку. Відповідно, було реагування вищого військового керівництва», — зазначив Юрій Ігнат.

Водночас Повітряним Силам ЗСУ, за словами речника, вдається збивати ворожі літаки на далеких відстанях.

«Гарячий» лютий: українська ППО за місяць збила російських літаків на мільярд доларів

«Гарячий» лютий: українська ППО за місяць збила російських літаків на мільярд доларів

«Збиваються вони доволі таки далеко. Не будемо казати точну відстань, але далеченько. Тобто російські пілоти уже не так нахабніють, уже не так підлітають близько», — наголосив Юрій Ігнат.

«А їм, щоб керована авіаційна бомба полетіла далі, треба підлетіти ближче. Тому що бомба планує, вона ж не має свого двигуна. Вона летить, фактично знижується, втрачаючи швидкість. Тому російським пілотам, щоб бити далі цими бомбами, треба ризикувати. Ризикуючи, потрапляють у такі от історії, як сьогоднішня», — додав він.

До того ж за словами речника ПС ЗСУ, в України з’являється більше засобів, щоб діставати ворога на дальніх підступах.

«І це дуже важливо. Про що говорять в рамках «Рамштайну», в рамках Коаліції протиповітряної оборони: надавати (Україні, — ред.) більше систем, більше засобів», — зазначив Юрій Ігнат.

«У світі вони є. Звичайно, в обмеженій кількості. Засоби протиповітряної оборони, а також і боєприпаси до них — це зенітні керовані ракети, виготовляються нешвидко. А розхід у нас іде серйозний», — додав він.

Зокрема, речник ПС ЗСУ нагадав, що ЗСУ довелося багато витратили відповідних боєприпасів під час відбиття масованих ракетних атак з боку противника наприкінці 2023 року-на початку 2024 року.

«Ви бачите, скільки було до та після Нового року використано наших засобів по крилатих ракетах ворога, по літаках навіть», — зазначив Юрій Ігнат.

Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 29 лютого 2024 року Сили оборони знищили черговий російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на Східному напрямку.

https://armyinform.com.ua/2024/02/29/yurij-ignat-prokomentuvav-znyshhennya-chergovogo-rosijskogo-su-34-na-shidnomu-napryamku/