З нагоди Дня Української Державності діти вручили обереги захисникам

Сьогодні в країні вперше відзначають День Української Державності. З цієї нагоди у Національній бібліотеці України для дітей відбулися національно-патріотичні заходи.

Урочисте відкриття презентувала генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко. Вона подякувала усім воїнам, які зараз стоять на захисті нашої держави, а також наголосила, що українці — дуже сильна та патріотична нація.

— Сьогодні свято нашої Державності, і це підтвердження того, що ми незламні, ми нескорені та ми будемо стояти за нашу націю та перемогу до останнього, — сказала Алла Гордієнко.

У виступах організаторів наголошувалося, що українське державотворення має понад тисячолітні традиції, ще з часів прийняття християнства за князювання Володимира Великого у 988 році. Сучасна незалежна Україна — це свідчення цивілізаційного вибору нашого народу.

На святі були присутні представники ЗС України, яким діти вручили обереги для захисників та маскувальну сітку.

— Це роботи, зроблені дитячими руками, і будуть оберігати наших військових на фронті, — зауважила Алла Гордієнко.

Дуже чуттєво діти декламували вірші Тараса Шевченка та Олександра Олеся. Від почутих рядків у дорослих з’являлися сльози на очах. А підіймав усім настрій військовий оркестр Національної гвардії України, граючи музичні композиції, серед яких — «Горить палає техніка ворожа», «Меч Арея», «Гімн», «Стефанія». Усі присутні, підтанцьовуючи, співали разом із оркестром.

На завершення глядачам показали мотиваційний відеоролик «Ми дякуємо, любимо, чекаємо» від дітей.

Окрім цього, була представлена презентація Національно-патріотичного онлайн-проєкту «Що я скажу солдату Перемоги», у який увійдуть дитячі авторські вірші, есе, листи, малюнки. Цей проєкт покликаний об’єднати дітей і дорослих — патріотів, які душею і серцем люблять Україну.

https://armyinform.com.ua/2022/07/28/z-nagody-dnya-ukrayinskoyi-derzhavnosti-dity-vruchyly-oberegy-zahysnykam/