З Полтавщини на передову передали чотири позашляховики

З Хоролу, що на Полтавщині, на передові рубежі відправили черговий вантаж з гуманітарною допомогою для українських захисників.

Так, громада Хорольщини передала своїм земляками, які боронять східні кордони України, чотири автівки, медикаменти та предмети першої необхідності. Про це повідомили у Хорольській міській раді.

– Вантажі з медикаментами, продуктами харчування, предметами першої необхідності передано нашим землякам на фронт. Крім того, для військових з Хорольщини, які потребували транспортних засобів, придбали чотири автомобілі. Вони рушили на фронт з символічними написами «Ми з Хорола», – йдеться у повідомленні міської ради.

Варто додати, що автівки були придбані коштом мешканців громади та  представників місцевої влади. Окрім того, один з транспортних засобів передала військовим місцева родина. Перед відправкою усі автомобілі були технічно підготовлені для використання у важких умовах.

Волонтери, місцева влада, а також звичайні мешканці  Хорольщини з початку широкомасштабного вторгнення об’єдналися та постійно надають допомогу українським захисникам, які нищать окупантів на передових рубежах.

https://armyinform.com.ua/2022/05/08/z-poltavshhyny-na-peredovu-peredaly-chotyry-pozashlyahovyky/