За день росія може використовувати до 100 повітряних цілей різного типу — Ілля Євлаш

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Квітня 2024, 21:01

Протягом дня російські війська можуть спрямовувати по Україні до 100 повітряних цілей різного типу, які рухаються з різною швидкістю, на різній висоті.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» розповів речник командування Повітряних Сил ЗСУ майор Ілля Євлаш.

Він зазначив, що окупант не може витрачати повністю всі ракети, оскільки залишає свій стратегічний запас для надзвичайних випадків.

«Ми очікуємо і готові до масованих атак. Ворог, як показують останні тенденції, може використовувати приблизно до 100 повітряних цілей різного типу, які рухають з різною швидкістю, на різній висоті, це як крилаті, так і балістичні ракети, керовані авіаційні ракети та “шахеди”, які противник останнім часом випускав масованими групами і протягом ночі вони могли кружляти Україною, досягаючи або не досягаючи певних цілей», — сказав Ілля Євлаш.

За словами речника командування ПС ЗСУ, війська рф продовжують накопичувати ракети різних типів і надалі будуть здійснювати атаки на критичну і стратегічну інфраструктуру України.

«Проте ми також проводимо вивчення тактики застосування як їх БПЛА, так і ракет, які вони використовують зі своїх літаків, МІГів, Су, Ту і вже вживаємо всіх необхідних заходів для того, щоб маневрувати нашими засобами та силами, які є в наявності та завдавати ефективного ураження всім повітряним цілям», — додав Ілля Євлаш.

Як повідомляла АрміяInform, сили ППО вночі 3 квітня збили всі «шахеди», якими рф атакувала Україну.

https://armyinform.com.ua/2024/04/03/za-den-rosiya-mozhe-vykorystovuvaty-do-100-povitryanyh-czilej-riznogo-typu-illya-yevlash/