За місяць існування «Food полк» зібрав понад 170 тисяч гривень

У Полтаві протягом місяця діє благодійна акція «Food полк» на підтримку Збройних Сил України та тероборони. За це час учасники акції спромоглися зібрати більше ніж 170 тисяч гривень.

Як повідомили організатори акції, місцеві відомі кав’ярні, ресторани та кафе додають до свого фірмового меню страви з тематичними назвами або підвішують каву для захисників. Заклади харчування, що постійно долучаються до акції, автоматично стають батальйонами «Food полку».

Так, полтавці та гості міста можуть скуштувати різні тематичні фірмові страви від кухарів. Серед них деруни «Терті москалі», м’ясний пиріг «Азов», печиво «Вівсяна паляниця» чи «Куряче стегно з полтавських біолабораторій».

Усі кошти з продажу цих страв йдуть на підтримку наших захисників. Лише за минулий тиждень заклади-батальйони змогли зібрати до загальної скарбнички майже 40 тисяч.

Кошти зібрані зусиллями закладів харчування перераховують на рахунок благодійного фонду ГО «Полтавський батальйон небайдужих». Далі волонтери закуповують необхідне майно для військових та передають його в підрозділи на передових рубежах.

https://armyinform.com.ua/2022/05/07/za-misyacz-isnuvannya-food-polk-zibrav-ponad-170-tysyach-gryven/