За рішенням командувача операції Об’єднаних сил відкриті для пропуску через лінію розмежування усі КПВВ

За розпорядженням Командувача об’єднаних сил всі КПВВ на лінії розмежування відкриті для пропуску щоденно з 8.00 до 16.00. Про це повідомляє пресслужба ООС.

Однак щоденно пропускні операції здійснювалися лише в КПВВ «Станиця Луганська». Протягом тижня у цьому КПВВ військовослужбовці Держприкордонслужби України оформили на тимчасово окуповану територію 7 296 осіб, а на контрольовану територію – 5 769 особи.

Рух дорожнім коридором до контрольного пункту «Новотроїцьке» окупанти відкривають лише двічі на тиждень. За тиждень через цей КПВВ прослідували 580 громадян та 92 транспортних засоби у бік тимчасово окупованої частини Донеччини, а  599 громадян та  88 транспортних засобів – у напрямку контрольованої території.

Російсько-окупаційні війська залишають повністю заблокованими дорожні коридори через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка».

Крім того, проросійські бойовики не допустили на тимчасово окуповану територію України 7 громадян. Прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Також прикордонники виявили 5 громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Національної поліції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

Також підрозділи Національної гвардії України зі складу ООС щодня здійснюють ізоляційно-обмежувальні заходи на мобільних та стаціонарних блокпостах з метою недопущення незаконного обігу зброї, боєприпасів, наркотичних речовин та для виявлення осіб, які порушили закони України.

Протягом тижня здійснено перевірку 36 773 тисяч транспортних засобів та 56 148 осіб.

За результатами перевірок було виявлено 88 адміністративних правопорушень, за підозрою у скоєнні кримінальних злочинів затримано 3 особи.

Зокрема, гвардійці затримали особу, підозрювану у причетності до незаконних збройних формувань.

Під час перевірки вантажних автомобілів на одному з блокпостів поблизу Маріуполя гвардійці зі складу ООС виявили 4 тонни металобрухту без дозвільних документів.

Протягом тижня під час патрулювання населених пунктів в районі ООС було виявлено 26 адміністративних правопорушень і 1 кримінальний злочин.

https://armyinform.com.ua/2021/07/za-rishennyam-komanduvacha-operacziyi-obyednanyh-syl-vidkryti-dlya-propusku-cherez-liniyu-rozmezhuvannya-usi-kpvv/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *