За стандартами НАТО у ХНУПС відкрили для офіцерів новий курс лідерів L-1С

Вперше в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба запроваджено та розпочато лідерські курси для офіцерів за перспективною програмою курсу L-1С за напрямками: зенітних ракетних військ, радіотехнічних військ та протиповітряної оборони сухопутних військ. Про це інформує пресслужба навчального закладу.

Близько 30 офіцерів Повітряних Сил Збройних Сил України наразі почали своє навчання. Метою курсу є підготовка офіцерів, які зараховані до резерву кандидатів для просування по службі в підпорядкованих частинах за штатно-посадовою категорією «капітан». Він орієнтований на вивчення порядку роботи посадових осіб під час планування та ведення бойових дій взводу та роти (батареї) в операціях угруповань військ.

Університет повідомив, що ідея запровадження лідерських курсів обумовлена змінами в системі військової освіти України, яка відповідатиме міжнародним стандартам та гарантуватиме розвиток інноваційних та командних навичок, а також удосконалення спроможностей критичного та системного мислення для вирішення проблем національної безпеки та оборони. Програма адаптована під широке використання досвіду підготовки офіцерських кадрів у системах військової освіти країн-членів НАТО.

https://armyinform.com.ua/2021/10/za-standartamy-nato-u-hnups-vidkryly-dlya-oficzeriv-novyj-kurs-lideriv-l-1s/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *