Загинув Герой України офіцер ГУР Міноборони Руслан Попов

Під час спецоперації на Півдні України загинув Герой України, офіцер Головного управління розвідки Міністерства оборони України Руслан Попов.

Про це повідомляє ГУР МОУ.

У розмові зі своїми побратимами він говорив: «Ми зібралися за одним принципом: «Батьківщина. Захищати. Треба». Таким він і був — вірним побратимом, відважним до останнього подиху.

Закінчив у столиці військове училище і став розвідником спецпризначення. Мав пенсію за вислугу років, проте у 2014, з початком російської агресії на Донбасі, не зміг стояти осторонь.

[embedded content]

На момент повномасштабного вторгнення Руслан Попов перебував у Маріуполі. Наприкінці березня йому вдалося вийти з оточення, але все ж повертався туди у складі евакуаційних рейсів вивозити поранених з «Азовсталі».

Офіцер ГУР МО України мав низку нагород: «За мужність при виконанні спецзавдань», «За воїнську доблесть», «За відданість воєнній розвідці», «Захиснику Вітчизни», «За участь в антитерористичній операції», медаль ООН, та кілька пам’ятних відзнак.

Посмертно отримав ще дві нагороди: звання «Героя України» указом №505 Президента України та орден «Золота зірка».

Воєнна розвідка України висловлює свої співчуття родині Героя України, який віддав своє життя, захищаючи Україну від окупанта.

Герої не вмирають! Вічна пам’ять!

https://armyinform.com.ua/2022/08/06/zagynuv-geroj-ukrayiny-oficzer-gur-minoborony-ruslan-popov/