Запускаємо програму з надання соціальних послуг військовим та членам їхніх родин — Наталія Калмикова

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Лютого 2024, 17:00

Сьогодні у військах стартує програма з надання соціальних послуг військовослужбовцям та членам їхніх родин. Це комплексна система, до якої буде залучено фахівців всіх рівнів. Однак на рівні держави треба побудувати єдину всеосяжну систему.

Про це на Форумі «Психосоціальні послуги: виклики сьогодення, пропозиції рішень, система координації, доступність для людини» повідомила заступник Міністра оборони України Наталія Калмикова.

Вона  акцентувала, що питання надання якісних соціальних послуг в суспільстві сьогодні вкрай актуальне.

«Україна потребує якісно нової системи, яка б комплексно дозволила вирішити цю проблему. Адже вирішити питання одного з пазлів загальної картини без втручання в інші просто неможливо», — зазначила вона.

За словами Наталії Калмикової, психологічний стан військовослужбовців, робота з їхніми родинами, питання соціальних послуг для ветеранів та поранених, формування правильної системи сприйняття їх суспільством — ці питання потрібно розглядати лише в комплексі.

«Тому сьогодні вкрай важлива взаємодія всіх дотичних органів державної влади та представників громадянського суспільства до створення дійсно ефективної системи, яка була б доступна для людини», — наголосила заступник Міністра оборони України.

Як повідомляла АрміяInform, Наталія Калмикова заявила, що на час мобілізації та воєнного стану повноваження територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки розширили.

https://armyinform.com.ua/2024/02/09/zapuskayemo-programu-z-nadannya-soczialnyh-poslug-vijskovym-ta-chlenam-yihnih-rodyn-nataliya-kalmykova/