Заступник Міністра оборони розповів про реформу відомства на зустрічі з головою Представництва НАТО

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Лютого 2024, 11:36

Заступник Міністра оборони України Станіслав Гайдер провів у Києві зустріч з головою Представництва НАТО в Україні Карен МакТір.

Про це повідомляє сайт Міноборони.

Станіслав Гайдер подякував за допомогу, яку Альянс та країни-члени надають Україні для боротьби проти російської агресії.

«Зараз на фронті Україна фактично захищає не тільки себе, а й усі демократичні країни регіону», — сказав заступник Міністра оборони.

Він зазначив, що повноправне членство в Альянсі є метою України, оскільки НАТО є найнадійнішою гарантією безпеки у майбутньому.

«Міністерство оборони демонструє прогрес у проведенні реформ, зокрема ми активно виконуємо адаптовану Річну національну програму», — сказав Станіслав Гайдер.

Заступник Міністра зазначив, що одним із ключових напрямків розвитку Міністерства є побудова сильної та прозорої інституції як координатора сил оборони.

«Інституційна реформа є кроком до членства України в НАТО», — сказав Станіслав Гайдер.

Він додав, що Міністерство також удосконалює процес отримання міжнародної військової допомоги зі стратегічною метою — стати надійним партнером для наших іноземних союзників.

Як повідомляла АрміяInform, голова Представництва НАТО в Україні Карен МакТір вважає, що зараз Україна є набагато ближчою до  Альянсу, ніж будь-коли.

https://armyinform.com.ua/2024/02/11/zastupnyk-ministra-oborony-rozpoviv-pro-reformu-vidomstva-na-zustrichi-z-golovoyu-predstavnycztva-nato/