Заступниця Міністра оборони розповіла про важливі зміни до законопроєкту про цифровізацію армії

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Лютого 2024, 12:43

Міністерство оборони запропонувало зміни до законопроєкту № 10062. Йдеться, зокрема, про зміни на етапі другого читання, які дозволять побудувати ефективну систему кіберзахисту.

Як передає кореспондентка АрміяInform, про це під час міжнародного форуму з кібербезпеки 2024: «Стійкість під час кібервійни», де АрміяInform, розповіла заступниця Міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко.

За словами заступниці Міністра, ефективна кібербезпека потребує постійного покращення. Тому Міноборони працює над тим, щоб IT-сервіси та системи відповідали сучасним викликам та змінює підходи до законодавства.

— Міністерство оборони запропонувало зміни до законопроєкту № 10062. Йдеться про зміни на етапі другого читання. Згідно цих змін вдалося зробити важливу річ. Відтепер, системи, які містять у собі державну таємницю можуть бути розміщені на хмарних сервісах країн НАТО, — повідомила Катерина Черногоренко.

Як повідомила заступниця Міністра, це робиться для того, аби убезпечити важливі дані від критичного знищення, що в свою чергу дозволить мати певну захищеність. Вона зазначила, що такі зміни стосуються лише періоду військового часу, і здійснюються лише за особливим рішенням Міністра оборони.

Фото автора

https://armyinform.com.ua/2024/02/09/zastupnyczya-ministra-oborony-rozpovila-pro-vazhlyvi-zminy-do-zakonoproyektu-pro-czyfrovizacziyu-armiyi/