Завод «Імпульс» налагодив виробництво боєприпасів ВОГ-17В

На Шосткинському заводі «Імпульс», що входить до складу ДК «Укроборонпром», невдовзі планують розпочати серійне виготовлення боєприпасів для підствольних та автоматичних гранатометів. Таким чином Україна стане однією з 12 країн світу, які мають замкнутий цикл виробництва боєприпасів для ведення ближнього бою, і не залежатиме від їх постачання з-за кордону.

Як повідомили кореспонденту АрміяInform на підприємстві, «Імпульс» готовий до серійного виробництва ВОГ-17В. Наразі виготовляється та тестується пробна партія боєприпасів. До речі, технологію їх виробництва завод удосконалює з 2019 року.

Також нам повідомили, що, крім «Імпульсу», жодне українське підприємство не має відповідних потужностей, обладнання та висококваліфікованого персоналу для серійного виробництва цього пострілу. Завод у достатній кількості забезпечений обладнанням, переважна більшість з якого — нове устаткування, придбане завдяки державній підтримці.

У перспективі завод «Імпульс» планує розширити лінійку гранатометних пострілів та поступово нарощувати потужності, закуповуючи додаткове обладнання та автоматизуючи діюче виробництво. Збільшувати продуктивність також передбачають за рахунок модернізації наявного устаткування та підвищення якості контролю за випуском боєприпасів.

Після підписання договору зі Збройними Силами України ресурс підприємства дозволить збільшити обсяги виробництва та досягти провідних позицій нашої держави на світових ринках ОВТ. 

https://armyinform.com.ua/2021/11/26/zavod-impuls-nalagodyv-vyrobnycztvo-boyeprypasiv-vog-17v/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *