Збройні Сили України готові до процесів цифрової трансформації

Під час брифінгу керівництва Міністерства оборони України в Інформаційному агентстві «Укрінформ» щодо перспектив та можливостей цифрової трансформації, впровадження інноваційних технологій у сфері оборони заступник генерального директора — керівник експертної групи супроводження проєктів Директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони МОУ полковник Роман Грицький повідомив: «Хотів би зосередитися на результатах цього року. Всі почули про експериментальний проєкт Міністерства цифрової трансформації, Міністерства оборони разом з Державною міграційною службою про зміну місця реєстрації онлайн. Вперше відомча телекомунікаційна, власником якої є Міністерство оброни України, через шлюз безпечного обміну з’єдналася з іншим державним реєстром. Збройні Сили України готові до процесів цифрової трансформації». 

Він наголосив, що керівництво Міністерства оборони одним із пріоритетних напрямів визначило цифровізацію публічних послуг, які надають територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), тому що ми постійно бачимо в соціальних мережах негативний фідбек від громадян України про велику бюрократію і корупції в цій системі. Тому саме оцифрування цих послуг є для нас пріоритетом. Вся інформація, яка зберігається у відповідному реєстрі, має гриф обмеження доступу — і це відповідь на запитання, чому так повільно відбувається цифрова трансформація в системі МОУ. 

— Цього року вперше Міністерство оборони України подало проєкт цифровізації публічних послуг, які надають ТЦК та СП до національної програми інформатизації на 2022 рік. У наступному році ми плануємо не зупинятися. А ту інформацію, що стосується виконання військового обліку, яка наявна в інших державних реєстрах, повинна надаватися за вимогою єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів без фізичного відвідування громадянами ТЦК та СП, — зазначив полковник Роман Грицький. 

Наприкінці свого виступу полковник Роман Грицький зазначив, що в основу стратегічних планувальних документів, а саме політики цифрової трансформації і Концепцію розвитку ІТ інфраструктури МОУ та ЗСУ, покладені принципи та концепції держав-членів НАТО.

https://armyinform.com.ua/2021/10/zbrojni-syly-ukrayiny-gotovi-do-proczesiv-czyfrovoyi-transformacziyi/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *