Збройні Сили України продовжують поетапне визволення Херсонщини

Фото: Дмитро Юрченко / АрміяInform

Про це під час брифінгу щодо оперативної обстановки на фронті, який відбувся в Медіацентрі Україна — Укрінформ, розповів заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС України бригадний генерал Олексій Громов.

Зокрема, бригадний генерал зауважив, що завдяки тому, що останнім часом підрозділам українського війська вдалося знищити чимало ворожих складів із боєприпасами, інтенсивність обстрілів наших військ на Криворізькому та Миколаївському напрямках значно знизилась. Тут противник всіма силами намагається стримати наступ української армії й посилити свої сили шляхом перекидання резервів із Луганського та Харківського напрямків. А з метою поповнення втрат у військовій техніці ворог продовжує знімати зі зберігання застарілі зразки ОВТ, зокрема й зі сходу федерації, перекидаючи їх до України.

Попри це, українські війська продовжують поетапне визволення Херсонської області від окупантів.

— Так, протягом останніх двох тижнів звільнені Іванівка та Лозове, цього тижня звільнена Андріївка, — зазначає бригадний генерал Громов.

Наші війська продовжують боронити та визволяти українську землю. Своєчасно виявляють та знищують критичні об’єкти противника, ну, а сам противник «жестом доброї волі» прощається зі своїми складами з боєприпасами, військовою технікою та живою силою, якої, як відомо, за 5 місяців широкомасштабної війни він втратив ось уже понад 40 тисяч. Все буде Україна!

Підготував Олексій Тригуб

https://armyinform.com.ua/2022/07/28/zbrojni-syly-ukrayiny-prodovzhuyut-poetapne-vyzvolennya-hersonshhyny/