Здай кров — врятуй життя дитині!

До почесної справи донорства та надання допомоги хворим долучилися військовослужбовці Головного інформаційно-телекомунікаційного вузла. Вони відвідали Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, де здали кров для допомоги важкохворим дітям.

Про це повідомляє пресслужба Командування військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України.

Свята місія — дарувати свою кров для порятунку людського життя. Кров — це той компонент, якого постійно не вистачає. І в лікарнях, де не тільки лікують важкі захворювання, а й приймають потерпілих від опіків, аварій та катастроф,  сотні її літрів на рік необхідні для того, щоб врятувати чиїсь життя. Тому донори та їхня кров — це шанс на життя.

До почесної справи донорства та надання допомоги хворим долучилися військовослужбовці Головного інформаційно-телекомунікаційного вузла. Вони відвідали Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, де здали кров для допомоги важкохворим дітям.

Цю благодійну акцію присвячено до Міжнародного дня захисту дітей та проведено з метою привернення уваги до дітей, що позбавлені радощів дитинства через свої хвороби і нині перебувають на лікуванні.

Після проходження медичного огляду й оформлення всіх належних документів учасники акції здали по 450 мілілітрів крові, якою поповнили банк компонентів крові задля порятунку дитячих життів.

«Я здаю кров вперше, але вважаю, що бути донором — це дуже почесно. Я розумію, що роблю добру справу, а моя кров зможе когось врятувати», — поділився враженнями лейтенант Олександр Огороднійчук.

Діти, котрі проходять лікування у центрі, не зможуть одужати без донорської крові. Тому допомога військових стала справжнім подарунком долі для малечі. У такий спосіб військові зв’язківці засвідчили свою громадянську позицію та розуміння важливості донорства для порятунку життя дитини.

«З самого початку збройної агресії на сході України діти передавали захисникам Вітчизни виготовлені власноруч обереги та малюнки, писали листи незнайомим солдатам і тим самим підтримували бойовий дух українських військових. Діти щиро вірять, що саме вони допомагають солдатам повернутися живими з цієї війни. Перебуваючи в районі АТО/ООС, ми, військові, отримували ці зворушливі послання, не в одного на очах з’являлися сльози. Нині настав наш час віддячити дітям за таку теплу підтримку», — розповідає начальник головного інформаційно-телекомунікаційного вузла полковник Олег Долмат.

«Коли з’явилася можливість допомогти дітям, ми з радістю приїхали сюди. Сподіваємося, що сьогодні подарували їм віру в те, що спільними зусиллями вдасться перемогти важкі хвороби», — коментує старший лейтенант Микола Мельник, який брав участь у благодійному заході та здав кров.

Потім військовослужбовці вузла поспілкувалися з дітьми, які лікуються в Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит», та долучилися до святкових активностей.

«Для діточок відчути просто підтримку, те, що вони мають надію на порятунок, відчути те, що небайдужі люди поряд, — це вже велике свято», — каже генеральний директор Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» Володимир Жовнір.

https://armyinform.com.ua/2021/06/zdaj-krov-vryatuj-zhyttya-dytyni/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *