Володимир Зеленський оглянув новітні зразки зброї та заслухав доповідь щодо їх застосування на фронті

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Квітня 2024, 18:12

У День працівника оборонно-промислового комплексу Президент України оглянув новітню військову техніку та озброєння, заслухав доповідь про обсяги їх виробництва та використання на фронті.

Про це йдеться на сайті Глави держави, передає АрміяInform.

«Сьогодні один із тих днів, коли вдячність має бути головним почуттям. Сьогодні ваш професійний день. День усіх, хто організовує, проектує, будує нашу українську силу. Кожен у світі бачить цю силу – силу нашої держави», – сказав Глава держави.

Володимир Зеленський зазначив, що зараз в Україні працюють 500 підприємств оборонно-промислового комплексу. У цьому пріоритетному виробництві задіяні майже 300 тисяч людей. Зокрема, саме вони виробляють вітчизняні снаряди, гармати, міномети, бронетехніку, протитанкові комплекси, системи РЕБ та багато іншого. І це, наголосив Президент, допомагає нашим воїнам і нашій державі.

«Уже зараз інші країни зацікавлені в нашій зброї і в тому, щоб ми працювали разом. Адже без нашої сили не буде повноцінної сили ЄС і НАТО. Україна обовʼязково досягне безпеки для себе і допоможе іншим зберегти й зберігати безпеку», – сказав Президент.

Володимир Зеленський оглянув новітні зразки військової техніки та зброї, заслухав доповідь щодо обсягу їх виробництва та застосування на фронті. Також він обговорив із виробниками питання державного замовлення представлених зразків і можливості нарощувати виробництво.

Раніше АрміяInform повідомляла, що Президент Франції та канцлер Німеччини обговорили військову підтримку України.

https://armyinform.com.ua/2024/04/13/volodymyr-zelenskyj-oglyanuv-novitni-zrazky-zbroyi-ta-zasluhav-dopovid-shhodo-yih-zastosuvannya-na-fronti/