Володимир Зеленський розповів про загострення на Харківщині: Сили оборони зупинили ворога

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Травня 2024, 15:13

Президент України Володимир Зеленський заявив про нову хвилю наступу російської армії на Харківському напрямку, яку зупинили Сили оборони.

Про це він заявив 10 травня на пресконференції з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою в Києві, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«росія розпочала нову хвилю наступальних дій на цьому напрямку. Україна зустріла її там нашими військами, бригадами й артилерією… Близько 7 ранку ми їх зустріли вогнем і головне, що на цей час ми їх зупинили артилерією», — сказав Президент

За його словами, росіяни ще можуть підтягувати сили на Харківському напрямку.

«Це факт. Але наше військове командування знало про це і розраховувало свої сили для того, щоб зустріти ворога вогнем», — наголосив глава держави.

Як повідомляла АрміяInform, у Міністерстві оборони заявили про спробу військ рф прорвати наші позиції вранці 10 травня. Для посилення оборони на Харківщині спрямовано резервні підрозділи. Збройні Сили України продовжують стримувати наступ ворога.

https://armyinform.com.ua/2024/05/10/volodymyr-zelenskyj-rozpoviv-pro-zagostrennya-na-harkivshhyni-syly-oborony-zupynyly-voroga/