Володимир Зеленський заслухав доповіді щодо фронту: завдання — максимально стримувати російські штурми

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Квітня 2024, 20:37

Президент Володимир Зеленський заслухав доповіді Міністра оборони Рустема Умєрова та Головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського щодо щодо ситуації на фронті та визначив головні завдання для ЗСУ.

Про це йдеться у вечірньому зверненні Президента України Володимира Зеленського.

«Перше — була доповідь Сирського та Умєрова. Наша фронтова ситуація, наші захисні дії. Завдання очевидне — максимально стримувати російські штурми та відбивати кожен удар окупанта», — зазначив Володимир Зеленський.

Також Президент заслухав доповідь керівників спеціальних служб, зокрема голови СБУ Василя Малюка.

«Друге – була доповідь керівників спеціальних служб, зокрема голови СБУ. І про убезпечення від внутрішніх загроз, і, звичайно, про дії наших спецслужбовців у захисті України від окупанта. Зараз можна було побачити, що українські спеціальні служби справді ефективні у знищенні ворога», — сказав глава держави.

Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони Рустем Умєров обговорив з главою Пентагону Ллойдом Остіном, як зірвати плани росії та посилити нашу ППО.

https://armyinform.com.ua/2024/04/16/volodymyr-zelenskyj-zasluhav-dopovidi-shhodo-frontu-zavdannya-maksymalno-strymuvaty-rosijski-shturmy/