єВідновлення: 57 тисяч українських родин отримали кошти на ремонт та купівлю нового житла

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Травня 2024, 14:29

За рік 57 тисяч українців відбудувалися чи купили нове житло за допомогою програми «єВідновлення», яка стартувала в травні 2023 року. 

Про це в суботу, 11 травня, повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. 

За його словами, протягом року послуга показала такий результат:

  • 54.5 тисячі українців отримали виплати для відбудови пошкодженого житла на суму 5,8+ млрд грн;
  • 2,8 тисяч українців придбали нові домівки за житлові сертифікати.

«Відбудова житла — одна з найскладніших послуг, які нам доводилось запускати, водночас це дуже простий сервіс для українців. Для користувача це кілька кліків та декілька хвилин на заповнення заяви, для Дії — десятки технічних процесів, інтеграція з 20 банками та 3+ тисячами партнерів. Це тисячі сімей, які змогли повернутися додому попри те, що їхнє житло знищив російський терор», – написав Михайло Федоров. 

Міністр додав, що наразі його команда працює над розширенням послуги, щоб українці могли використати сертифікат єВідновлення для послуги єОселя.

Як писала АрміяInform, минулого тижня кредити на придбання житла за програмою єОселя отримали 264 українці на загальну суму 467 млн грн, з них 124 — військовослужбовці та силовики.

https://armyinform.com.ua/2024/05/11/yevidnovlennya-57-tysyach-ukrayinskyh-rodyn-otrymaly-koshty-na-remont-ta-kupivlyu-novogo-zhytla/