«Збиття Ту-22М3 — це переломний момент» — Ілля Євлаш

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Квітня 2024, 20:28

Знищення російського стратегічного літака Ту-22М3 стало переломним моментом у війні росії проти України.

В ефірі національного телемарафону речник Повітряних Сил майор Ілля Євлаш прокоментував потужну роботу зенітно-ракетних військ 19 квітня.

Так, відповідаючи на запитання щодо того, чи дійсно російський літак Ту-22М3 було збито з модифікованого комплексу С-200 він зазначив: «У нас є ресурси, якими ми можемо діставати на такі великі дистанції. Ми це вже довели під час збиття літака ДРЛО А-50».

Ілля Євлаш додав, що сьогодні це стало черговим підтвердженням тому, що Україна може модифікувати різні свої засоби, які можуть діставати навіть на такі великі дистанції та ефективно атакувати ворожі літаки, зокрема як Ту-22М3.

«Звісно що, це переломний момент. У першу чергу, для російських льотчиків, які будуть розуміти, що навіть на великій дистанції вони можуть бути уражені. І жодна їхня така атака, ракетний терор нашого мирного населення не залишиться безкарним», — наголосив речник ПС ЗСУ.

Також він акцентував, що цієї ночі ворог масовано атакував Україну дронами та ракетами. Визначною подією стало те, що зенітно-ракетні війська змогли ліквідувати 2 ракети X-22, які раніше було складно уражати. Крім цього, зазначив Ілля Євлаш, були збиті й 11 з 12 ракет Х-59 та Х-69.

«Це перша атака, яка проводилась із застосуванням такої кількості цих ракет», — заявив він.

Нагадаємо, Сили оборони України вперше знищили російський стратегічний бомбардувальник Ту-22М3.

Він розбився в ставропольському краї росії.

Як повідомляла АрміяInform, у Повітряних Силах ЗСУ назвали знищення Ту-22М3 вендетою за Дніпро.

https://armyinform.com.ua/2024/04/19/zbyttya-tu-22m3-cze-perelomnyj-moment-illya-yevlash/