AUS Open. Без Джоковича. Сіннер вибив із турніру 10-разового переможця

Італійський тенісист Яннік Сіннер уперше у кар’єрі вийшов у фінал турніру Великого Шолома.

У півфінальному матчі італієць, посіяний на турнірі під 4 номером, переграв 24-кратного чемпіона ТВШ першу ракетку світу серба Новака Джоковича: 6-1 6-2 6-7(6) 6-3.

Джокович уперше у кар’єрі програв у півфіналі Австралійського Шолома. Серб раніше завжди вигравав Australian Open, якщо проходив чвертьфінальну стадію. На рахунку Джоковича 10 титулів на відкритому чемпіонаті Австралії.

Сіннер втретє у кар’єрі обіграв Джоковича, але вперше йому це вдалося на Шлемі – у п’ятисетовому матчі.

Яннік став п’ятим італійцем, який зіграє у фіналі турніру Велошо Шлема в одиночному розряді та перший – на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Його суперник з фіналу визначиться у матчі між німцем Олександром Звєрєвим (6) та нейтральним тенісистом Данилом Медведєвим (3).

Вже можна сказати, що хто б не виграв титул – для переможця це буде перший титул на Australian Open. Із трьох чоловіків, що залишилися в сітці, лише Медведєв вигравав мейджор – на US Open-2021.