ESL Pro League 16: Завершилися ігри в Групі B, дивитися результати

В рамках ESL Pro League 16 завершилися матчі Групи B. Результати виявилися досить несподіваними.

З першого місця, не програвши в групі жодного матчу і навіть жодної карти, вийшли G2. Оновлений після міжсезоння колектив показав неймовірні результати, хоча багато хто з аналітиків ставив під сумнів заміни, які зробила команда. Завдяки перемозі в групі, G2 потрапили одразу у чвертьфінали Play-off.

Лідери світового рейтингу команда FaZe поступилися G2 з рахунком 0-2, проте зберегли за собою друге місце в групі та пройшли у Play-off. Третє прохідне місце зайняли росіяни Outsiders, заробивши три перемоги та дві поразки в групі B.

Команди BIG, mibr та FTW не змогли вийти з групи та вилітають зі змагань, зайнявши 4, 5 та 6 місця відповідно.

Після дводенної перерви ігри на EPL 16 продовжаться вже у середу матчами у Групі C, де зустрінуться ENCE, Heroic, Astralis, MOUZ, Complexity та HEET.

Раніше відбулися ігри в Групі А, де грали NAVI. Результати ви можете знайти тут.