Гендузі вже встиг побити горщики з новим головним тренером Марселя

Півзахисник на початку минулого місяця уклав нову угоду з клубом.

Маттео Гендузі, Getty Images

Маттео Гендузі, Getty Images 06 серпня 2022, 12:29

Французький Марсель під час поточної трансферної кампанії завершив перехід центрального півзахисника Маттео Гендузі з лондонського Арсенала до свого складу, однак, згідно з повідомленнями місцевої преси процес адаптації 23-річного виконавця під керівництвом нового головного тренера «провансальців» Ігора Тудора відбувається з певними труднощами.

Зокрема, французький футболіст став одним із трьох гравців, які під час товариської гри проти Мілана (0:2) влаштували сварку в підтрибунному приміщенні з власним керманичем.

Окрім Гендузі, у конфлікті брали участь півзахисник Жерсон та захисник Жордан Амаві.

Причини суперечок між представниками Марселя з’ясувати так і не вдалось, однак факт залишається фактом — Гендузі під час перерви прийняв душ, зібрав речі, і одразу ж залишив межі стадіону, не з’являючись на другий тайм.

Повідомляється також, що президент клубу Пабло Лонгорія в цій чварі схилився на бік головного тренера, заявивши гравцям, що «якщо вони мають бажання залишити клуб, то можуть навідатись до його особистого кабінету на тренувальній базі».

[embedded content]

Футболісти на ці слова відповіли запитом на зустріч із керівництвом Марселя, під час якої планують висловити незадоволення тренерськими методами Тудора.

Источник