Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

«Ми намагалися отримати YEKINDAR, але його викуп коштує десь близько мільйона доларів США – так що це було неможливим. Ми намагалися отримати jks, але він не захотів приєднатися до нас. І тоді NEOFRA та F1KU були найкращим вибором серед інших доступних гравців. (…) Вони були недешеві, але ми заплатили ціну, яка була необхідна.

Я знаю, що багато людей і аналітиків припускали, що, можливо, ми зможемо отримати YEKINDAR, можливо, ми зможемо отримати jks. Але, як я вже сказав, ми не могли дозволити собі YEKINDAR, і jks був майже не зацікавлений».  — прокоментував ситуацію лідер OG Неманья nexa Ісакович.

Читайте також свіже інтерв’ю з  s1mple перед весняним фіналом BLAST. Нагадаємо, що NAVI у новому складі несподівано програли OG.

Источник