Марта Костюк: не треба рахувати ці матчболи. Я намагалася просто грати очко за очком

Друга ракетка України Марта Костюк прокоментувала вольову перемогу над сьомою ракеткою світу китаянкою Чжен Ціньвеньна турнірі WTA – 500 Porsche Tennis Grand Prix:

«Як мені все це вдалося? Я не знаю. У другому сеті я була дуже близька, у мене були шанси, але я не скористалася ними. Я трохи засмутилася, вже не вірила, що зможу виграти цей матч. За рахунку 5:4 вона була близька до перемоги. Усі її матчболи – це були якісь неймовірні розіграші. Тож я не знаю… Можливо, я трохи заслужила цю перемогу (сміється).

Якщо чесно, навіть якби я програла поєдинок, я б усе одно була досить задоволена тим, як я трималася. Насправді це нелегко, коли граєш проти тенісистки з топ-10 або просто сильної суперниці, коли ти маєш ці шанси, але тобі не вдається їх реалізувати. І ти думаєш, мовляв, ну все, я втратила шанси, тепер треба зробити щось надзвичайне. Звісно, це додає тиску, але для мене це чудова перемога. Зараз уже дуже пізно, тож дякую глядачам за те, що залишилися і дивилися.

Загалом це був чудовий матч. Я дуже вдячна, коли такі матчі трапляються. Незважаючи на результат, саме такі матчі підштовхують тебе розвиватися, змушують тебе грати на межі власних здібностей. Тому це неймовірно, що я виграла сьогодні.

Як мені вдалося вистояти психологічно, коли я відігравала ці матчболи? Не знаю (сміється). Однозначно не треба рахувати ці матчболи. Я намагалася просто грати очко за очком. У мене не було багато можливостей зробити брейк у третій партії. Тому я просто боролася. Після програшу першого гейму я весь час поступалася, намагалася наздогнати її і відігратися. Я дуже щаслива, що мені вдалося це зробити.

Що стосується наступного матчу проти Коко (Гауфф), думаю, зараз я в кращій формі, ніж у нашій попередній зустрічі на Australian Open. Тобто тоді я зіграла набагато більше матчів перед тим, як ми зустрілися. Думаю, це буде ще один чудовий матч. Уперше ми зіграємо одна проти одної на ґрунті. Подивимося, що буде. Це буде новий день, інша я, інша Коко. Сподіваюся, глядачі прийдуть подивитися і повболівати. Це буде п’ятниця, тому, думаю, багато людей. Тут чудова атмосфера, тому, сподіваюся, що вийде гарне шоу», – цитує Костюк sport.ua


Источник