Металіст 1925 — Дніпро-1 1:1 Відео голів та огляд матчу УПЛ

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 15 квітня 2024 року.

Металіст 1925 — Дніпро-1, СК Дніпро-1

Металіст 1925 — Дніпро-1, СК Дніпро-1 16 квітня 2024, 07:46

У матчі 24 туру української Прем’єр-ліги харківський Металіст 1925 поділив очки з Дніпром-1 (1:1).

Команда Юрія Максимова відкрила рахунок у середині першого тайму, коли на 19 хвилині результативним ударом відзначився Гуцуляк.

Проте на третій компенсованій хвилині до другого тайму господарям поля вдалося відігратися, а автором рятівного голу став Імереков.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Металіст 1925 — Дніпро-1 у матчі 24 туру української Прем’єр-ліги-2023/24: