Сарнавський: Кривбас готовий до конкуренції в УПЛ

Коментар кіпера «червоно-білих» після спарингу з Ворсклою.

Богдан Сарнавський, ФК Кривбас

Богдан Сарнавський, ФК Кривбас 04 серпня 2022, 15:32

Голкіпер Кривбасу Богдан Сарнавський прокоментував контрольних поєдинок підопічних Юрія Вернидуба проти полтавської Ворскли, який закінчився поразкою «червоно-білих» з рахунком 2:3. 

«Потихеньку входимо у новий сезон. Такі контрольні матчі потрібні. Сильний суперник, який ще кілька днів тому грав у єврокубках. Хотілось себе перевірити на такому рівні. Впевнений, такий спаринг принесе багато користі. Так, пропустили тричі у другому таймі.

Є тренерський штаб, який розбере усі наші помилки, сильні та слабкі сторони. Кривбас виглядав сьогодні добре, тому у подальшому ми будемо ще впевненішими та з хорошими емоціями готуємось далі. 

Я бачив, що пенальті не було, адже мій партнер стеливсь вздовж. Гравець Ворскли знайшов момент, коли впасти, це теж хитрість. Що вже поробиш. Для того й контрольні матчі. Щоправда, не хотіли поступатись супернику на жодному клаптику поля. Хороша гра вийшла» 

Насамкінець воротар висловив думку про майбутній сезон УПЛ, в якому криворізький клуб буде новачком.

«Ми зробимо усе, що від нас залежить, аби гідно виступити в УПЛ, готові до конкуренції. Задля того на фоні сильних суперників й перевіряємо свої сили перед сезоном» — підсумував Сарнавський

[embedded content]

Зазначимо, у суботу Кривбас зіграє проти харківського Металіста, який днями повернувся до України.

Источник