Штутгарт. Костюк в драматичному матчі бере реванш у третьої ракетки світу

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла в полуфінал представницького турніру WTA-500 Porsche Tennis Grand Prix, який проходить в Штутгарті, Німеччина.

В чвертьфінальному протистоянні киянка в напруженій боротьбі переграла третю ракетку світу. чемпіонку US Open-2023 американку Коко Гауфф: 3-6 6-4 7-6(6).

В другому сеті українка поступалася з рахунком 2-4, але виграла 4 гейми поспіль. Вирішальна партія була ще більш драматичною. С початку Гауфф вийшла вперед 3-1. Марта відігралася та повела 5-4.

Киянка не реалізувала 3 матчболи на прийомі, а потім програла гейм на своїй подачі. За рахунку 6-5 Коко Гауфф не змогла подати на матч.

Долю поєдинку вирішив тайбрейк. Костюк повела 6-2, але американка відіграла 4 матчболи. Але українка заробила 8-й матчбол та реалізувала його.

Таким чином, Марта Костюк взяла у Гауфф реванш за поразку в чвертьфіналі Відкритої першості Австралії.

Для українки це шоста перемога над тенісисткою топ-10 в кар’єрі, третя в сезоні та друга на цьому тижні.

За вихід в фінал Марта посперечається з чинною чемпіонкою Вімблдону чеською тенісисткою Маркетою Вондроушовою (8).