Українські магазини почали приймати передзамовлення на офіційні консолі Xbox Series S. У порівняні з PS5 ціна на консоль здається доступною

У ряді великих мережевих магазинів України з’явилися передзамовлення на офіційні консолі Xbox Series S. Також консолі можна знайти в асортименті на сайті компанії ERC, яка є одним з найбільших гуртових постачальників техніки в Україні.

Геймерам ERC відома як організатор чудової ігрової виставки СEE, де наш портал не раз проводив круті змагання, також компанія завозить до України техніку таких всім відомих провідних брендів, як ASUS та ACER.

Раніше Міністерство цифрової трансформації повідомляло, що домовилися з Microsoft про офіційний вихід консолей Xbox на наш ринок, українізацію інтерфейсу та створення окремого українського регіону. Схоже, цього разу слова не розійдуться з діями та українці незабаром зможуть придбати офіційні Xbox Series S.

З огляду на те, як Microsoft активно монополізує ринок ігор під своїм брендом, придбання Xbox вже не здається хибною ідеєю. Зараз, як ніколи, консоль від американського бренду має шанси вийти у лідери за кількістю та якістю контенту. 

Заявлена ціна офіційної Xbox Series S в Україні складе 12 тисяч гривень. 

Читайте також про те, що відомий інвестор Уорен Баффет вклав 6 мільярдів доларів в Blizzard в очікуванні на те, що їх придбає Microsoft.

Источник