Valorant захопив Францію. На локальному турнірі зібралося 12 тисяч уболівальників, а онлайн на піку турнір дивилося 130 тисяч глядачів

21 червня у Франції відбувся матч у VALORANT Regional Leagues 2022 France: Revolution Stage 2 між командами Team Vitality та Karmine Corp. На Accorhotels Arena у Парижі, де проходила подія, зібралося понад 12 тис. фанатів, а в онлайні за матчем слідкувало понад 130 тис. глядачів на піку трансляції.

Команди провели серію bo1 на карті Breeze. Переможцем стала Team Vitality – матч закінчився з рахунком 13:2. Івент був організований Karmine Corp – організація була заснована у 2020-му.

На фото переповнений зал на локальному турнірі з Valorant у Франції.

Цікаво та несподівано, що на локальному кіберспортивному івенті у Європі зібралася така нереальна кількість глядачів. Для кіберспорту це є позитивним явищем, бо до цього вважалося, що тисячі глядачів вдається зібрати тільки на турнірах світового масштабу, де зустрічаються найкращі гравці з усього світу. 

Також матч став показовим в плані розвитку нової дисципліни Valorant. У той час як в Україні в гру від Riot майже не грають, в Європі Valorant швидко відвойовує місце під сонцем у CS:GO. Скоріше за все вже незабаром Valorant стане дисципліною №2 у світі слідом за LoL, а Valve втратить лідерство не тільки в ніші MOBA, а і в ніші тактичних шутерів. 

Читайте також про прогнози зростання ринку мобільних ігор у найближчі роки.

Источник