Зоря — Шахтар 1:3 Відео голів та огляд матчу УПЛ

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату України, що відбувся 18 квітня 2024 року.

Зоря — Шахтар, ФК Шахтар

Зоря — Шахтар, ФК Шахтар 18 квітня 2024, 18:25

У перенесеному матчі десятого туру української Прем’єр-ліги донецький Шахтар здобув перемогу над луганською Зорею (3:1).

Рахунок у матчі було відкрито на 30 хвилині зусиллями Сікана, а потім на 57 хвилині луганчани залишились у меншості після вилучення Джордана.

Незважаючи на це, Зоря змогла відігратися завдяки голу Кирюханцева, але останні хвилини залишилися за «гірниками», які забили два м’ячі. Авторами голів стали Бондаренко та Невертон.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Зоря — Шахтар у матчі 10 туру української Прем’єр-ліги-2023/24: