«Аби військовослужбовці були готовими до різних ситуацій, включаємо у підготовку нові елементи»

На військовому полігоні поблизу Вінниці офіцери Командування Повітряних Сил складали нормативи із загальновійськових дисциплін. У штабі зауважили, що такі заняття допомагають військовослужбовцям закріпити набуті знання практичними діями та побачити, з чим вони можуть зустрітись у бойовій обстановці. Тож до перевірки поставились прискіпливо.

— Ми постійно вдосконалюємо навички офіцерів управлінь та служб штабу Командування. Це і з вогневої підготовки: стрільби із різних видів озброєння, метання гранат та інше. Серйозну увагу приділяємо інженерній підготовці,  тактичній медицині, РХБ захисту. Також закріплюємо навички орієнтування на місцевості за допомогою засобів супутникової навігації, топографічну підготовку, тренуємось здійснювати топоприв’язку своїх позицій, — прокоментував полковник Геннадій Шелудько, заступник начальника штабу Командування ПС. — Аби військовослужбовці були готовими до різних ситуацій, включаємо у підготовку нові елементи, проводимо не лише планові, а й додаткові заняття. Окрім того, вдосконалюємо й оснащення, бойові комплекти екіпірування.

По завершенню навчання оцінено результат роботи кожного військовослужбовця. Більшість підтвердила хороші навички, особливо вправними виявились молоді офіцери. Приємно здивували жінки, які в жодному нормативі не пасли задніх.

https://armyinform.com.ua/2021/06/aby-vijskovosluzhbovczi-buly-gotovymy-do-riznyh-sytuaczij-vklyuchayemo-u-pidgotovku-novi-elementy/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *