Активісти в Росії провели одиночні пікети на підтримку кримських татар

У Москві біля пам’ятника поету Булату Окуджаві на Арбаті на підтримку кримських татар відбулися поодинокі пікети активістів громадського руху «Стратегія 18».

Про це у Фейсбуці повідомила російська активістка Ольга Мазурова.

«Арбат. Пам’ятник Булату Окуджаві. Одиночні пікети на підтримку кримських татар, проти їх необґрунтованого кримінального переслідування, проти жахливого стану з наданням медичної допомоги в умовах пандемії коронавірусної інфекції політв’язням у системі Криму і Росії… » – йдеться в повідомленні.

Люди стояли з плакатами «Ні депортації кримських татар у російські в’язниці» і портретами фігурантів кримських справ з написами — «Кримські татари — не терористи». На фото видно, що біля активістів перебували співробітники поліції.

«Продовжує працювати жорстокий конвеєр репресій проти кримських татар. Викрадення людей, обшуки на світанку, коли десятки людей у камуфляжі вриваються до мирних будинків, до мирих багатодітних сімей, травмуючи психіку дітей, жінок і людей похилого віку; вигадані справи про тероризм; відправлення мирних працьовитих людей за ґрати в тортурні по суті умови; тривалі судові засідання, часто з порушенням усіх мислимих законів, з імітацією правосуддя; ігноруючи реальність пандемії коронавірусної інфекції», – наголосила Ольга Мазурова.

https://armyinform.com.ua/2021/07/aktyvisty-v-rosiyi-provely-odynochni-pikety-na-pidtrymku-krymskyh-tatar/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *