Армієць Ілля Ковтун здобув дві нагороди на КС зі спортивної гімнастики в Каїрі

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Квітня 2023, 10:50

Український гімнаст, армієць Ілля Ковтун у перший день фіналів на Кубку світу зі спортивної гімнастики в єгипетському Каїрі виборов дві медалі — «золото» та «бронзу».

Про це інформує Національний олімпійський комітет України.

«Спортмен святкував перемогу у вільних вправах, де ніхто не зміг перевершити його програму з коефіцієнтом складності 6,2 та загальною оцінкою 14.433», — йдеться у повідомленні.

Другу нагороду 19-річний спортсмен з Черкас здобув у фіналі на коні, поступившись лише віцечемпіону Олімпіади-2020 Лі Чіх-каю з Тайваню (15.033) та вірмену Гагіку Хачікяну (14.733) і розділивши третю сходинку п’єдесталу з іншим представником Вірменії бронзовим призером чемпіонату світу Арутюном Мердіняном, з яким вони набрали однакову суму 14.566.