Армієць Ленур Теміров завоював «бронзу» чемпіонату світу з греко-римської боротьби

У завершальний день змагань на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби, що відбувся у столиці Норвегії Осло, спортсмен ЗС України здобув медаль.

Представник 9-го Спортивного клубу Одеси, борець греко-римського стилю Ленур Теміров завоював «бронзу» у ваговій категорії до 63 кг.

Ленур Теміров після переможного медального поєдинку подякував уболівальникам за підтримку.

«Ця медаль не тільки моя, ця медаль всього кримськотатарського народу, всієї України!» — написав спортсмен на своїй сторінці кримськотатарською та українською мовами.

Зазначимо, що це третя медаль до скарбнички національної збірної на змаганнях світової першості.