Головнокомандувач ЗСУ приєднався до засідання начальників генеральних штабів держав Вишеградської групи

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний взяв участь у засіданні начальників генеральних штабів держав Вишеградської групи у форматі з Україною.

«Ми послідовні у прагненні не лише підтримувати військово-політичний діалог з країнами В4, а й підкріплювати його практичними кроками під час пандемії COVID-19 та продовжувати розвиток обороноздатності через спільні навчання військ НАТО у Центрально-Східній Європі», — повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України на офіційній сторінці у фейсбуку.

За словами генерал-лейтенанта Валерія Залужного, посилення регіональної співпраці у сфері безпеки сприятиме протидії наявним викликам і загрозам, передусім з боку держави-агресора РФ.

«Актуалізував питання про організацію щорічних штабних консультацій на рівні фахівців для розширення практичного співробітництва. Важливо продовжувати заходи колективної та індивідуальної підготовки в рамках діяльності навчально-тренувальних місій країн-членів НАТО та партнерів України з метою подальшого нарощування оперативних спроможностей військ», — зазначив генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Також він подякував представникам В4 за участь їхніх військових фахівців у навчаннях «Об’єднані зусилля – 2021» та у військовому параді в Києві з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. Водночас Головнокомандувач Збройних Сил України висловив вдячність і за підтримку та допомогу в лікуванні й реабілітації поранених українських військовослужбовців.

https://armyinform.com.ua/2021/10/golovnokomanduvach-zsu-pryyednavsya-do-zasidannya-nachalnykiv-generalnyh-shtabiv-derzhav-vyshegradskoyi-grupy/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *