ГУР: Українців змушують приймати громадянство псевдо республік, в разі відмови обіцяють репресії

Ситуація щодо російського вторгнення

У тимчасово окупованому місті Сорокіне (Луганська область) розпочато процеси оформлення паспортів т.зв. «ЛНР» щодо українських громадян, переміщених із нещодавно захоплених територій. Люди позбавлені домівок, майна і грошей. Тож вимушені погоджуватись на ці умови, адже тільки так можливо отримати виплати в рублях, продуктові набори та медичну допомогу.

Про це інформує Головне управління розвідки МО України.

Зазначається, що з людьми проводяться «профілактичні бесіди», а в разі відмови набуття громадянства псевдореспубліки їм відмовляють в будь-яких засобах до існування і до них буде застосовано репресивні заходи.

Наразі більшість співробітників так званих «правоохоронних органів ЛНР» відправлено в район бойових дій на території Донецької, Запорізької, Херсонської областей. А поспіхом зібрані «новобранці» не мають практично жодного досвіду служби.

Через це, зокрема, з 1 травня патрульні підрозділи т.зв. «народної міліції ЛНР» вимушені зупинити перевірки приватного автотранспорту та особистих документів на блокпостах поблизу Сорокіне.

https://armyinform.com.ua/2022/05/06/gur-ukrayincziv-zmushuyut-pryjmaty-gromadyanstvo-psevdo-respublik-v-razi-vidmovy-obiczyayut-represiyi/