«HIMARS» стали для нашої країни майже синонімом слова «справедливість» – Глава держави

«Слово «HIMARS» стало для нашої країни майже синонімом слова «справедливість», і українські оборонці зроблять все для того, щоб окупанти щотижня відчували дедалі болісніші втрати завдяки цим дуже ефективним системам. У цьому контексті хочу сьогодні подякувати Президенту Сполучених Штатів Байдену і всьому американському народу за новий пакет оборонної підтримки для України».

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у своєму відеозверненні.

читайте також:

Він також зауважив, що «звичайно, принципову відповідь на всі свої злочини окупанти отримують і на полі бою».

«Так, справді, ми ще не можемо повністю зламати перевагу російської армії в артилерії та в живій силі, і це дуже відчувається в боях, особливо на Донбасі – Піски, Авдіївка, інші напрямки. Там просто пекло. Цього навіть не описати словами…» – акцентував Президент.

Він також наголосив, що кожен українець повинен бути завжди вдячним нашим воїнам, які захищають українські позиції там попри відчутну вогневу перевагу терористів.

«Але щодня наші дипломати й усі інші представники нашої держави роблять усе можливе й неможливе, щоб отримати для України ту зброю, яка зрештою допоможе зупинити цю орду, і щоб переконати всіх, хто ще, буває, сумнівається щодо постачання.

Сьогодні я дякую також і цим людям – кожному й кожній, хто забезпечує постачання зброї, хто просуває необхідні рішення у державах-партнерах, хто буквально живе у цих переговорах щодо зброї», – додав у зверненні Володимир Зеленський.

https://armyinform.com.ua/2022/08/02/himars-staly-dlya-nashoyi-krayiny-majzhe-synonimom-slova-spravedlyvist-glava-derzhavy/