Кого не взяли у строковики на Вінниччині

До плоскостопості та скаліотичних постав, що давно стали класикою медичних оглядів призовних комісій,  останніми роками приєднались ще й проблеми із зором. Вони в тій чи іншій мірі діагностуються у кожного другого потенційного призовника. Медики стверджують: усе через повальне захоплення гаджетами, із якими молоді люди часто не розлучаються годинами.

— Більшість молодих хлопців, потенційних призовників, уперше проходили такий детальний «чек-ап» організму, – коментує проведення призовної кампанії підполковник Роман Потерлевич, заступник військового комісара, начальник сектору комплектування Вінницького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. – Це дозволяє не лише відібрати найздоровіших для служби, а й виявити на початкових стадіях серйозні хвороби, які пізніше було б значно важче вилікувати, зокрема і онкологічні захворювання. Адже, якщо в містах фахівців вистачає, то у селах із діагностикою часто є проблеми. Стикнулись із цілою низкою дерматологічних утворень, багатьох відправили на додаткові обстеження.

Офіцер додав, що поширеною проблемою серед охочих служити стали татуювання, що є обмеженням для певних родів військ.

— До прикладу, у Президентський полк чи Нацгвардію із татуюваннями на видних місцях не беремо служити.  Бригада охорони ГШ, представники якої беруть участь у зустрічі міжнародних делегацій, також має такі обмеження. Доводилось відмовляти здоровим, свідомим хлопцям із татуюваннями, при чому часто це були татуювання патріотичного характеру. Усі ж б’ють на видимих місцях! Від себе рекомендуємо відходити від таких обмежень, адже відмовляти довелось дійсно достойним кадрам, − каже підполковник Роман Потерлевич.

https://armyinform.com.ua/2021/04/kogo-ne-vzyaly-u-strokovyky-na-vinnychchyni/