Курсанти-зв’язківці взяли участь у змаганнях, присвячених Дню фізичної культури та спорту

У спортивному комплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися змагання, присвячені Дню фізичної культури та спорту. Збірна Військового інституту телекомунікацій та інформатизації посіла на них друге командне місце.

Всього у святі спорту взяли участь 7 команд, які представляли 169-й навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого, окремий полк зв’язку та радіотехнічного забезпечення імені гетьмана Михайла Дорошенка, Національний університет оборони України імені Івана Черняховського, Військовий інститут КНУ імені Т. Шевченка, окремий президентський полк імені гетьмана Богдана Хмельницького, окрема бригада охорони Генерального штабу, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Команди змагались у різних видах спорту, а саме: перетягування канату, гвардійський ривок, мініфутбол, шведська естафета, естафета 4х100 м.

У перетягуванні канату команда ВІТІ здобула впевнену перемогу. Друге місце курсанти-зв’язківці посіли у шведській естафеті та естафеті 4х100 м. А у вправі Р-12 «гвардійський ривок» третє місце в Олександра Бугая.

У боротьбі за третє місце з мініфутболу збірна ВІТІ обіграла команду ВІКНУ з рахунком 3:2.

— Враження від свята спорту, яке відбувається сьогодні, просто супер. Є поштовх працювати далі, брати тільки перші місця. Вже скоро буде чемпіонат України з гирьового спорту, тому  докладу максимум зусиль,  аби здобути перемогу, — зазначив кандидат у майстри з гирьового спорту Олександр Бугай.

Після завершення змагань у спортивному комплексі університету відбулося урочисте нагородження переможців турнірів медалями, грамотами та перехідним Кубком.

Пресслужба Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут