Мінфін України та Програма Розвитку ООН підписали Меморандум про співпрацю та партнерство в умовах широкомасштабної війни

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Лютого 2024, 18:43

Міністр фінансів Сергій Марченко спільно з постійним представником Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні Яко Сільє підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо посилення та розширення співпраці.

Про це повідомляє Урядовий портал, передає АрміяInform.

У події взяли участь заступник Міністра фінансів України Юрій Драганчук та виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва (ФРП) Андрій Гапон.

Меморандум визначає зміцнення співпраці Мінфіну України та ПРООН у сферах взаємних інтересів та сприяти забезпеченню економічного зростання та соціального розвитку в умовах широкомасштабної війни.

Крім цього, Угода передбачає співпрацю сторін у таких напрямах, як:

  • удосконалення державного фінансового управління при реалізації проектів з відновлення об’єктів постраждалої критичної та соціальної інфраструктури;
  • покращення функціональних можливостей Міністерства фінансів у сфері критично важливих комунікацій та кібербезпеки;
  • сприяння розширенню міжнародного співробітництва з метою оперативного подолання наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з відновленням та реконструкцією;
  • розвиток національної системи фінансування Цілей сталого розвитку (ЦСР);
  • підтримка реформ у сфері державного управління;
  • забезпечення фінансування для енергосервісних компаній з метою модернізації інфраструктури систем життєзабезпечення об’єктів державної та комунальної власності.

Міністр фінансів Сергій Марченко подякував Програмі розвитку за постійну підтримку України та готовність співпрацювати в критичних для економічного розвитку сферах. Також Сергій Марченко наголосив, що досвід ПРООН та активна робота в рамках підписаного Меморандуму створить підґрунтя для подальшого забезпечення економічного відновлення, посилення внутрішньої спроможності та стабільності в умовах широкомасштабного вторгнення.

Постійний представник Програми розвитку в Україні Яко Сільє зазначив, що Меморандум зміцнить партнерство між ПРООН та Міністерством фінансів, наголошуючи на їхній спільній відданості досягненню ефективних та стійких результатів відновлення.

Раніше АрміяInform повідомляла, що у Міноборони пояснили ключові зміни з прийняттям закону про стандарти НАТО у медицині ЗСУ.

https://armyinform.com.ua/2024/02/07/minfin-ukrayiny-ta-programa-rozvytku-oon-pidpysaly-memorandum-pro-spivpraczyu-ta-partnerstvo-v-umovah-shyrokomasshtabnoyi-vijny/