Міноборони України проводить анонімне опитування для оцінки корупційних ризиків

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Квітня 2024, 10:40

Міністерство оборони України проводить анонімне опитування зовнішніх зацікавлених сторін з метою оцінки корупційних ризиків у своїй діяльності. Проведення такої оцінки є одним з етапів підготовки Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2025-2027 роки.

Про це інформує Міністерство оборони України.

«Робоча група з оцінки корупційних ризиків Міністерства оборони України розробила анкету для проведення опитування громадян та юридичних осіб, перш за все, державних підприємств і підприємств оборонного промислового комплексу, які взаємодіяли, взаємодіють чи в перспективі можуть взаємодіяти з оборонним відомством в процесі виконання своїх функцій», — йдеться в повідомленні.

Так, під час опитування вивчатиметься думка опитувальних, що допоможе виявити корупційні ризики у діяльності оборонного відомства та визначити заходи впливу на кожен корупційний ризик.

Опитування триватиме з 10 до 30 квітня 2024 року.

Для того, щоб взяти участь, треба перейти за посиланням.

Час проходження опитування — 10-15 хвилин. 

«Особиста думка кожного учасника важлива для вдосконалення роботи Міноборони України. Опитування дасть змогу напрацювати дієві кроки щодо запобігання корупції та системно їй протидіяти», — наголосили в оборонному відомстві.

https://armyinform.com.ua/2024/04/10/minoborony-ukrayiny-provodyt-anonimne-opytuvannya-dlya-oczinky-korupczijnyh-ryzykiv/