На чемпіонаті України з біатлону в суперспринті переміг армієць Дмитро Підручний

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Березня 2023, 15:25

Дмитро Підручний

Представник ЦСК ЗСУ Дмитро Підручний став переможцем чемпіонату України, який стартував у Буковелі.

Як зазначається, капітан чоловічої збірної досить впевнено пройшов кваліфікацію суперспринту, але через три промахи став там лише четвертим. Однак у фіналі, що пройшов у формі мас-старту, Дмитро став найсильнішим.

«Перемога армійця могла б бути більш впевненою, якщо б не три промахи на двох рубежах у стійці. Але запасу, створеного на першій половині дистанції та переваги у швидкості Дмитру вистачило, аби перетнути фінішну лінію першим», — йдеться у повідомленні.