На в’їзді до Донеччини підняли прапори підрозділів, які її захищають

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Березня 2024, 13:48

Біля стели на в’їзді в Донецьку область були підняті прапори тих бригад, батальйонів і підрозділів Сил оборони, які боронять Донеччину від російського окупанта.

Про це 29 березня повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Стела на вʼїзді до Донецької області має український національний елемент — мозаїчну вишиванку і притаманні тільки цьому краю деталі.

Наприклад, Герб: у золотому полі на чорній вигнутій основі синя пальма. Щит увінчує золота стилізована корона з каштанових листків, і обрамовує вінок із зелених дубових гілок, перевитий пурпуровою стрічкою з девізом: «Можливість доведена на ділі».

Колись ще у 1896 році коваль Олексій Мерцалов виготовив пальму із залізничної рейки. «Пальма Мерцалова» вказує на економічний потенціал краю, який повʼязаний з вугіллям тощо. А жовтий колір уособлює жаркий степовий клімат.

На літерах, що на стелі, можна побачити безліч написів та синьо-жовтих стрічок. Це й особисті автографи бійців і навіть послання — агресору, що йшов у напрямку, куди послали російський корабель…

Більшість військових, волонтерів, медиків, капеланів, які їдуть у район бойових дій або виїжджають звідти після виконання завдань, охоче тут фотографуються.

Бійці одного з підрозділів відновили фундамент біля стели, очистили місце від сміття, приварили та пофарбували металеві жердини для прапорів.

Як повідомляла АрміяInform, Донеччина оговтується після атаки росії: рятувальники дістали з-під завалів тіло загиблої.

https://armyinform.com.ua/2024/03/29/na-vyizdi-do-donechchyny-pidnyaly-prapory-pidrozdiliv-yaki-yiyi-zahyshhayut/