На закупівлі для ЗСУ дизельного палива зекономили понад 30 млн грн

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Квітня 2024, 21:08

Державному оператору тилу (DOT) вдалося заощадити понад 30 мільйонів гривень на закупівлі для Збройних Сил України дизельного палива.

Про це повідомили в DOT.

З них 7 мільйонів — завдяки дотриманню принципів рівних умов доступу учасників до закупівлі та добросовісної конкуренції.

«Під час аукціону виник технічний збій у доступі до електронного майданчика Zakupivli.pro. Через те, що деякі учасники мали нерівні умови доступу до аукціону, а саме: не змогли оновити свою пропозицію на всіх його етапах, тому DОТ скасував результати закупівлі та переоголосив її за цим же лотом», — йдеться в повідомленні.

Переможець у першій закупівлі оскаржив його в судовому порядку. Проте суд погодився з позицією Державного оператора тилу й відмовив позивачу.

15 квітня відбувся аукціон за повторно оголошеною процедурою закупівлі. У результаті ПАТ «УКPНAФТА» запропонувало на 2,47% нижчу ціну, ніж ТОВ «УКРТРАНЗИТГАЗ» у попередній процедурі закупівлі. Загальна економія склала понад 30 млн грн. Відповідний договір із постачальником уже укладено.

Як повідомляла АрміяInform, перед постачанням в ЗСУ усі пально-мастильні матеріали перевіряють на хімічний склад.

https://armyinform.com.ua/2024/04/19/na-zakupivli-dlya-zsu-dyzelnogo-palyva-zekonomyly-ponad-30-mln-grn/