Наш захист у цій війні та майбутня перемога принципово важливі для безпеки Європи – Володимир Зеленський

Росія кинула виклик нам усім – кожному народу на континенті, кожному регіону Європи. Для України це найстрашніший виклик – воєнний, і ми захищаємося вже 113-й день проти амбіції Росії знищити український народ і нашу культуру.

Про це Президент України Володимир Зеленський зазначив у своєму зверненні до учасників Діалогу Преспанського форуму.

«Зруйновані російською армією українські міста, мільйони переселенців, сотні тисяч людей, які були депортовані російськими військовими, і десятки, десятки тисяч убитих українців. І все це – максимальний прояв російської антиєвропейської політики. Розпочавши цю війну проти України, Росія намагалася створити плацдарм для наступу на інші народи Європи. І тому наш захист у цій війні та майбутня перемога принципово важливі для безпеки всіх у Європі», – йдеться у зверненні.

Крім цього є ще багато інших проявів російської антиєвропейської політики. Менш масштабних, однак все одно дуже підлих і деструктивних, відверто агресивних. На сьогодні у Європі не залишилося жодної країни, яка б не постраждала хоча б від одного з багатьох проявів російської антиєвропейської політики.

https://armyinform.com.ua/2022/06/17/nash-zahyst-u-czij-vijni-ta-majbutnya-peremoga-prynczypovo-vazhlyvi-dlya-bezpeky-yevropy-volodymyr-zelenskyj/